[Home]
- Recenze padů
- StepMania
- Czech DDR


Reporty z akcí
Fotky z akcí
- Videa

Dance Dance Revolution
DS 3DDX
- BeatMania
- DanceManiax
- DrumMania
- EZ2Dancer
- In The Groove
- In The Groove 2 PC
- Karaoke Revolution
- Keyboard Mania
- Para Para Paradise
- Percussion Master
- Pop'n Music
- Pump it Up
- Pump it Up Pro
- Technomotion

Songlists
Codes and unlocks
- S'Tsung
- Xsoft
- My Blog (Czech)
- My BEMANI Blog (English)
- UnlockedArcade

 

 

Reklama:

Vítejte na prvních českych stránkach o DDR a jiných hudebních hrách.

Update History - Archive | Update History

Novinky

//Stránky prodělaly změnu
Zdravím všechny návštěvníky. Czech-ddr.info jako takové prodělalo změny (doufám k lepšímu). Prosím udělejte si chvilku čas a navštivte předělané czech-ddr.info na => http://info.musicgames.cz/


//October 2007
Hello everyone, I started to post news on my BEMANI blog at http://stsung.beatmaniaiidx.com/.


//6.7. - 8.7. - Japan Expo
V Paříži jako každý rok proběhlo Japan Expo a mělo znovu velký úspěch. Na této akci se BEMANI hry hrajou jak můžou a vždy se zde také koná Freestyle turnaj v DDR.


//4.5. - 6.5. - Open NAtionale France
Tento víkend proběhly v Paříži na Anime Game Show turnaje v DDR. Jeden ve Freestylu, druhý na skóre hraný na SuperNOVA JP CS. Francouzi nám také ukázali, že se ještě stále zajímají o PPP. Odtančili PPA Special a ukázali nám, co je to TechPara.


//29.3. - 3.4. - Test Location - DDR SuperNova 2
Od zitrka si Japonci mohou vyzkouset jake to je hrat na nove DDR Supernove s cislem 2.


//28.3. - ITG multiplayer released
MachineDance vydalo svůj bezdrátový multiplayer.


//Betatesting doběhl na 100%
Betatesting projektu Step Evolution doběhnul dokonce a my máme konečně možnost zjistit o co se jedná. Jedná se hru Pump it Up Pro. Shrnuté informace najdete na stránce http://www.piu-pro.com/


//21.1. - U;Nee spáchala sebevraždu
Den před vydání svého třetího alba Korejská zpěvačka známá jako U;Nee spáchala sebevraždu. Doufám, že si ji budou lidi pamatovat a připomínat ať už hraním stepchartů na její skladby nebo posloucháním její hudby.


//3.2. - DDR pro Nintendo Wii
Dneska KONAMI oznámila, že připravuje nové Dance Dance Revolution pro Ameriku a Japonsko. Nejedná se však o domácí verzi na PlayStation 2 nebo 3, ale na Nintendo Wii. Hra ponese název Dance Dance Revolution Hottest party. Hra má vyjít ještě tento rok.


//23-25.1 - Exhibice herních automatů ATEI
Tento rok na ATEI jsme si mohli zkusit zahrát od KONAMI BeatManii IIDX 14 Gold, GuitarFreaks & Drummania V3. K dispozici byla i DS Supernova. Od Andamira zde bylo k nalezení Pump it Up New Xenesis. Zajímavůstkou bylo ukrajinský simulátor PIU. Jednalo se vlastnoručně vyrobený kabinet a platformu se Stepmanií se zapnutou podporou na PIU. PIU Simulation


//20.1.2007 - Arkáda na Novodvorské hacknuta
Díky Xsoftovi, Nxovi a dalším máme ve Fantasy Parku automat ITG, který je sesynchronizovaný a má v sobě nové songy. Tak si běžte zahrát.


//1.1.2007 - World CHampioships in Machine Dance zrušeno
Ole Hoie z Positive Gaming oznámil světu, že se Mistrovství světa v Machine Dance, které se mělo konat v Hamburgu (D), v dubnu se konat nebude z důvodu, že nejsou arkády a že by PG nebyla schopná zaplatit ceny výhercům. Avšak naděje neumírá. Ole teď řeší s MachineDance.NL Mistrovství v Machine Dance v SilverStonu v Holandsku.


//14.12.2006 - KONAMI vydala Happy Sky CS
Tento den byl v Japonsku vydána hra BeatMania IIDX Happy Sky CS. O den později vyšla Special Edition za cenu 12 tisíc yenů.


//11.12.2006 - Czech DDR v Českém Rozhlase
11.12. bylo v rádiu Český Rozhlas Leonardo v pořadu Nula Jednička odvysílané interview M. Kuchaříka s vedením Czech DDR (Molík, S'Tsung, Xsoft).


//18.10.2006 - KONAMI vyhrála soud s Roxor Games
Tento den KONAMI vyhrála soud ohledně hry In The Groove. Od tohoto dne KONAMI vlastní práva na tuto hru a mi se můžeme jenom obávat jak to všechno dopadne.


//14.10.2006 - S'Tsung a In The Groove v České Televizi
14. října je den, kdy mě odvysílala Česká televize v pořadu Game Page, abych představila hru In The Groove.

Datum poslední modifikace:
-00:00 02/03/2011